Programma

Mākslinieki

Jaunumi

arhīvs

ģenerālsponsors

„Amber Beverage Group” ir vadošā vīna un stipro alkoholisko dzērienu holdinga sabiedrība Baltijā, kas ražo, tirgo, izplata, eksportē un piedāvā mazumtirdzniecībā plašu alkoholisko dzērienu klāstu, ko veido gandrīz 500 zīmoli.

Holdings apvieno vairāk nekā 1400 darbiniekus un pārstāv septiņus uzņēmumus - reģiona vadošo alkoholisko dzērienu ražotāju AS “Latvijas balzams”, pieredzējušus importētājus un izplatītājus Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, ka arī specializētu mazumtirdzniecības tīklu ar vairāk nekā 60 veikaliem un loģistikas pakalpojumu sniedzējus visās Baltijas valstīs. Uzņēmuma ražotā produkcija ir pieejama vairāk nekā 170 pasaules tirgos.

Uzņēmums pārstāv Baltijas valstīs tādus pasaulē zināmus vārdus kā William Grant & Sons, Remy Cointreau, Mast-Jagermeister S.E., Roust Inc., Berry Bros and Rudd, BeamSuntory, CEDC, Le Grand Chai Group, Heineken Intl, Marchesi de Frescobaldi, Concha Y Toro, Torres, Delicato Family Vineyards, KWV International, Freixenet, Red Bull u.c.

Esam lepni arī par mūsu zīmoliem, kurus ražojam un izplatām - Stolichnaya® Premium vodka un Moskovskaya® Vodka, Grand Cavalier®, Moka® un Rīgas Melnais Balzams®, Cosmopolitan Diva®, Rīgas dzirkstošie vīni® un Achaval Ferrer® vīni. www.amberbev.com

Lasīt vairāk...

Partneri

Kontakti

SIA “Bravo Events”
Pulkveža Brieža iela 31, Rīga, LV-1045
+371 67325577

Krievija, Maskava,
Potapovskijs pereulok 5, ēka. 2, ofis 207
+7 (495) 662-97-73